top of page

SÍLA A VĚDA

JAN KLIMUS- ONLINE FITNESS COACH

Články a blog o fitness, cvičení, hubnutí, jídlo, zdraví, návyky a jak to všechno jednoduše poskládat do svěho životního stylu.

Najdeš tu zajímavé informace, které ti pomohou dosáhnout svých cílů. Napiš mi, zeptej se, pošli video, poradím.

Díky

Chceš poslat 5 nejlepších cviků na doma?

"SÍLA, ZDRAVÍ, MOTIVACE, NÁVYKY"

IMG_1617.jpg

O Mně

JAN KLIMUS

Od malička jsem se věnoval sportování - tenis, basket, judo, florbal, BMX, fotbal a šachy. Při fotbale si způsobil zranění a obě kolena mám po plastice křížových vazů.
Vystudoval jsem obor Provoz a ekonomika na České zemědělské univerzitě.
Pořídil si s manželkou dvě děti a začal pracovat na svém těle. Nepřestává mě fascinovat, čeho všeho je lidské tělo schopné.


Naplno jsem se ponořil do studia zdraví, pohybu a výživy. Je to moje hobby a velice rád, někdy dokonce bez vyzvání Vám udělám přednášku o tom, jak úhel upnutí svalů ovlivní přenos síly mezi svaly a klouby.


Kreatin jím lopatou přímo z pixly a můj nejoblíbenější druh dřepu je samozřejmě bicepsový zdvih.


Rád a hodně studuju vědecké články o zdraví, pohybu, svalech, výživě a stala se ze mě studnice informací, které využívám nejen  při online tréninku.


K tomu je potřeba znát, jak funguje lidská mysl, takže jsem přibral studium návyků a motivace.

Instruktor kondičního posilování
Kondiční trenér dětí a mládeže 1
Kondiční trenér dětí a mládeže 2
Vývojová kineziologie ve fitness
Vývojová kineziologie level 2 – core trénink
TRX - osobní trénink ( Fitness Anywhere)
Fyziojóga ( Fyziofitness Černošice )
MÝTY A FAKTA CORE STABILITY ( Martin Snášel )
Optimální tréninkové postupy pro obézní klienty ( Institut Moderní Výživy )

About

ONLINE COACHING

Online coaching je pro ty, kteří jsou připraveni posunout svůj trénink na další level. Pomůžu ti dosáhnout tvých cílů, pomocí individuálního plánu, který bude nastavený přesně podle tvých představ, možností a schopností.  Na úvodní konzultaci zjistíme tvojí sportovní minulost, tvé cíle, časové možnosti a hlavně poznáme tebe, to je základním kamenem pro naší dlouhodobou spolupráci a nastavení individuálního plánu

  • individuální tréninkový plán na každý týden

  • měsíční konzultace ( skype, telefon )

  • týdenní Check-in

  • denní kontakt na emailu

  • analýza techniky, provedení cviků a tréninkových výsledků

  • poradenství ohledně stravy, návyků a životosprávy 

Online Coaching za 1500kč měsíčně

1

4

2

Tréninkový plán 1000kč

5

3

6

TECHNIKA

Můj coaching se opírá o poslední poznatky z výzkumu a ze zkušeností trénování klientů. Připravím pro tebe tréninkový plán, který bere v potaz tvůj cíl, preference, zkušenosti s cvičením, historii zranění, životní styl, časové možnosti a potřeby. Záleží mi na tom, aby si dosáhl co nejlepších výsledků udržitelným a zábavným způsobem. Optimalizace spánku, zvládání stresu, kombinace tréninku, tvé kariéry a rodiny. Fitness lifestyle nekončí, když vyjdeš z tělocvičny.

Services

REFERENCE

     Děkuju za nesmírnou podporu a snahu probudit ve mě snahu 🙂 Honza dokáže všechno vysvětlit tak, abych to pochopila. Díky němu vím, jak je důležité cvičit správně a vytrvat, nehonit se za šílenými vyčerpávajícími tréninky, ale ukrajovat cviky v průběhu celého dne. A ono to vážně funguje! Mám teď dokonce spoustu síly na děti, nesu v každé ruce jedno velkou vzdálenost a tělo se postupně rovná. S Honzou se cvičí jednoduše, správně a efektivně.

Jája Cabalková

Skvělý motivační přístup,smysluplné předáváni informací.Přehledné treninky,rady a motivace.Začala jsem ze zdravotní ch důvodů po uraze a po pul roce jasné zlepšení ve všedních činnostech včetně poponaseni a stíhání tempa svých dětí. Vřele doporučuji

Michaela Ká

Great coach - always improving my results, very motivating, patient and kind. Jan is always paying attention to the details, truly focusing on the customer, explaining each part of the workout and giving good hints for future. I enjoy my time at the gym with Jan. I would recommend him to everyone who wants to have a good energy boos and great workout program to achieve his or her goals in a healthy and balanced way!

Cvičit s Honzou jsem začala, protože se musím připravit na fyzické prověrky do práce. Honzovi jsem napsala své požadavky a prakticky obratem mi sepsal skvělý cvičební plán. Velmi oceňuji jeho profesionální a individuální přístup, ochotu a trpělivost, se kterou odpovídá na všechny naše dotazy. Je vidět, že má přehled o pohybu, stravě, doplňcích stravy a všem, co nás zajímá. Každý cvik z plánu jsme podrobně probrali a upozornil mě na každou chybu. Za nás maximální spokojenost a určitě doporučuji každému, kdo chce pro sebe a své zdraví začít něco dělat.

JAN KLIMUS

FITNESS TRENÉR

Tel: 723 188 260

Email: j.klimus@centrum.cz

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White YouTube Icon

NapiŠ mi

Děkuju za zprávu!

Contact
bottom of page